KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14744007
nr 1474 4007
Grafiskt blad
Markus Jakobsson. "Streetlights". Signerad, numrerad 79/100. Giclee fine art. Bildmått: 38X28 cm, bladets mått: 41X31 cm, oramat löst blad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juni 2022
kl 20:00:58
12/6 21:29:59